| random1620 a întrebat:

Care este si ce produse folositi/recomnadati pentru skincare-ul vostru?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.

Anul trecut, am dat de niște măști foarte bune în dm ( DM ), in orașul meu, acest magazin se află în mall.

De asemenea mai utilizez apa micelară Farmec cu extract de orhidee, pentru curățirea tenului, a porilor dar și unele produse marca AVON.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bună din nou.

De asemenea, uite ce mi s-a recomandat, aici :
https://www.tpu.ro/......-dar-si_1/

| random1620 explică (pentru anonim_4396):

Din ce oras esti?
Si poti te rog sa-mi spui firma mastilor te rog?

| Den1sa a răspuns:

Produsele acestui brand https://ro.viorica.eu/ro/acasa/