| موسيقى a întrebat:

Care este sportul vostru favorit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Rukhsandra a răspuns:

Tenisul

22 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt o fană a sportului, în general!
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| Psihoyounger a răspuns:

Înotul.

| ombladon a răspuns:

@Rukhsandra ai scris in loc de "p","t" laughing

| SamSon a răspuns:

Innotul, fotbalul, basketul, tenisul

| Gizăz a răspuns:

Rugby, tenis de câmp, handbal și fotbal. Le-am pus în ordine descrescătoare. Dintre astea le practic pe toate în afară de rugby pentru că nu am timp și unde. Mai joc ping pong des dar nu urmăresc la TV.

| costyn162 a răspuns:

Tenisul...love it:X:X

| Simona a răspuns:

Dormitul...

| Annie a răspuns:

Basketul si inotul. al tau?

| RyGoLeTa a răspuns:

Mie imi place foarte mult handbalul.Tie?

| winter a răspuns:

Uitatul la tv

| VisSs a răspuns:

Inotul love struck
si voleyul

| Archy37 a răspuns:

Alergatul. E cel mai folositor, dupa parerea mea?

| nebunik4663 a răspuns:

Voley-ul

| MicheilaMicheluzta a răspuns:

Toate imi plac.nu am favorit

| roxxy96 a răspuns:

Eu am 2 sporturi preferate tenis si schi

| alex_1645 a răspuns:

Al meu fodbal si mi s-a spus ca am talent. Cand joc fodbal alti ma vad ca un fel de Messi. Si in teren Messi ma striga.

| Dyanna_8324 a răspuns:

Atletismulhee hee Este un sport greu dar in acelasi timp este si frumos. Chiar daca este nevoie de multa munca, nu vei regreta daca il practici si iti va placea foarte mult cand vei merge in cantonamente si la concursuri si in plus ca sa te inscrii nu te costa nimica. Si eu practic acest sport si ti-l recomand cu placere >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Basketul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciclismul

| Hiroko a răspuns:

Mersul la cumparaturi laughing

| rlr09 a răspuns:

Fotbalul