| anonim_4396 a întrebat:

Care pasta de dinti e mai buna? Colgate sau Blend-A-Med? Fara alte sugestii...Care dintre astea doua? happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
| traficanta a răspuns:

Pai.Blend-a-med. 3D white pearlsmug

| Stefania a răspuns:

Blend-A-Med

| Stefania a răspuns:

Dar totusi mai bun e Colgate`hee hee

| ♫♫yukkipawz♫♫ a răspuns:

Ambele...sincera sa fiuhappy

| Larisaa88 a răspuns:

Colgate. happy

De ce? Le-am testat pe amandoua, ambele sunt bune, insa Colgate Sensitive Pro-Relief (in special) e... wow!hee hee Actioneaza exact cum vedem in reclamele de la TV.

PS: Am vazut mai de mult la TV o emisiune, in care un medic stomatolog spunea ca pasta de dinti cea mai buna (nu stiu daca asta era cuvantul big grin) este... da, Colgate. happy

| bibi58pan a răspuns:

Stiu eu... nici una tongue

| meandyou199 a răspuns:

Colgate ma ajutha p mine smug

| girlbrushedpink3 a răspuns:

Colgate! il folosesc de foarte mult timp si mi se pare foarte bunhappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Colgate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Colgate este cea mai buna. Blend-a-med nu are niciun efect.laughing Colgate este cu adevarat o pasta d dinti buna recomandata de medicii dentisti.winking

| Lightsxenom a răspuns:

Blend a med Complete 7 extra fresh, m-a ajutat extrem de mult la albirea dintilor si cele lalte probleme... Alege Blend a med cu siguranta vei simti diferenta.

| Zuza9 a răspuns:

Cred ca ambele sunt destul de bune dar tu decizi incearca-le pe toate!