| danifanea95 a întrebat:

Care stiti un medicament sau cv sa dispara acneea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DonyHD a răspuns:

Daca vrei ceva rapid iti recomand Zineryt sau ceva care o sa te cam usture, Skinoren.

7 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

Eu folosesc crema cu extract de melc de la Herbagen, si nu mai am cosuri

| MyWorld a răspuns:

Unii spun ca zynerit ar fi bun, dar eu nu stiu caci nu am acnee' am doar puncte negre si pentru ele folosesc argila gri care e foarte buna dar de asemenea folosesc si o crema scrub mentolata si o lotiune astrigenta pentru dupa scrub.

| Xtadelo a răspuns:

Zynerit. happy
E putin mai tare dar e eficient. happy

| Anonim2938 a răspuns:

Azi am primit 3 pachete de servetele Eridosis pe care le folosesc de la inceputul clasei a 8a, iar acum sunt a 9a. Cand nu ma dau cu ele am fata plinaaa plina de cosuri, dar dupa o saptamana dupa ce le folosesc imi trec toate si nici nu usuca fata. Am mai multe prietene care le au incercat si au avut acelasi efect si la ele. Din pacate se gasesc doar in Spania, mie mi le trimite matusa mea. in ultimele 2 luni nici nu am avut servetele si iar mi s a umplut fata. m am dat azi si deja s au mai calmat. este 4 euro pachetul acolo si in Romania gasesti, dar in Botosani si le cumperi cu 70 de lei. Daca vrei imi lasi mesaj prv si iti dau id-ul. poate mai are.
PS : eu am avut doar un pachet si mi a ajuns 8 luni. Dispar si petele de la acnee. e cam scump in Romania, dar. straight face nu avem ce sa facem

| Gabriel_Puican_1991 a răspuns:

Anefug sinplex! O crema (din Germania) se poate comanda pe net! care chiar functioneaza!
Eram cam 10 Euro un tub! se aplica precum o crema normala

| andra1butterfly a răspuns:

Pe lângă creme și medicamente poți încerca măști făcute din argilă sau comprese cu ceai de gălbenele.

| vonteao a răspuns:

Sunt distribuitor la o firma,,, care are asemenea produs,,, mai multe informatii la tel 0741732203