| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai bune pastile pentru slabit? Va rog daca se poate sa imi recomandati din experienta voastra! :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Cea mai buna pastila pentru slabit nu se gaseste inca in farmacii si se numeste VOINTA!
Daca ai vointa, vei trece cu bine peste toate, chiar daca rezultatele nu vor fi peste noapte, dar cel putin vei ramane sanatoasa.
O zi bunahappy

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca te astepti la niste pastile minume care sa te faca sa slabesti... o sa astepti mult si bine si cel mai probabil sa te alegi cu probleme la stomac, ficat.

Slabitul se face prin sport si dieta

| cristi10grei a răspuns:

happy mancare sanatoasa, si mult sport happy cel mai bun medicament happy

| PanaDeIdei69 a răspuns:

Pastile?
Mai mult sport, si mancare sanatoasa.