| AnonimMareMareMare a întrebat:

Care sunt sansele ca vaccinul care va fi descoperit pentru covid-19 să fie mortal pentru a extermina din rasa umana?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
15 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Data viitoare poate folosesti corect substantivul si predicatul.
Vaccinul nu este facut sa te omoare ci sa te vindece de ceva, deci intrebarea ta nu are esenta.
Daca se va descoperi (nu ma indoiesc) vaccinul contra coranavirusului din WuHan acesta va vindeca, nu va ucide.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce intrebi, i ti faci testamentul?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nasol cu teoriile astea ale conspirației nu? Macar iti ocupa timpul liber

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

A mai trecut omenirea prin așa ceva și nu a pierit.

| AnonimMareMareMare explică (pentru sadrian46):

Da, dar daca vor sa depopularizeze planeta?

| sadrian46 a răspuns (pentru AnonimMareMareMare):

Cine vor? Începi cu o acuză care nu o poți susține.

| Simpatic a răspuns (pentru sadrian46):

Masonii cine altcineva, hai mai domn adrian chiar nu stii asta laughing

| TheWznd a răspuns (pentru AnonimMareMareMare):

Nu știu despre care „ei" vorbești, dar nu crezi că dacă scopul „lor" ar fi fost să extermine rasa umană era mai rapid să fabrice direct o boală care să extermine, decât să fabrice o boală pentru care să fabrice mai târziu un vaccin care să fie letal? lol

| sadrian46 a răspuns (pentru Simpatic):

Da, teoriile conspiraționiste pun pe seama masonilor tot felul de grozăvii.

| Simpatic a răspuns (pentru sadrian46):

Adevarat

| sadrian46 a răspuns (pentru Simpatic):

Am cunoscut masoni de rang înalt. Se cam joacă, printre altele.

| AnonimMareMareMare explică (pentru sadrian46):

Adica?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

E mortal, căci omoară. Dar sunt și din cei care scapă. El nu este pentru. Este și el un fel de viață, care trăiește cum poate. Dar nu este pentru, adică creat cu scop.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Stiai ca virusul a fost inventat de companiile care se ocupa cu productia mastilor pentru a-si mari profiturile?

Stiai ca sexul a fost inventat de companiile de prezervative vazand ca dau faliment?

Sau ca moartea a fost inventata de cei de la pompe funebre pentru a face si ei un ban?

Du-te inapoi in pestera.

| Algo098 a răspuns:

Zero. Vaccinul trebuie sa fie sigur.