| Paul06 a întrebat:

Care sunt șansele să am cancer testicular daca:
-nu am nici un neam bolnav de cancer;
-nu am avut nici un testicul necoborat in scrot;
Care sunt șansele să am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

De unde să știu eu?

Mergi la medic și afli.

| Paul06 explică (pentru doctorandus):

Nu v-am întrebat special pe dumneavoastră am întrebat pe toată lumea.

| sergiu2 a răspuns:

Poti sa faci un test de sarcina. testele de sarcina detecteaza ceva ce este secretat in 2 situatii: o sarcina noua sau cancer testicular la barbati