| Adrian1331 a întrebat:

Careva care da la liceul militar anul asta? Imi spune si mie cineva in ce ordine trebuie facuta fisa medicala...mai intai i-au adeverinta de la medicul de familie cu cele de la neuropsihiatrie si neuropediatrie si apoi ma duc la liceul militar pentru restul? Sau invers?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In nici o ordine. Iei fisa si pe ea scrie la ce cabinete sa mergi. O iei in ordinea in care-ti convine. Doar la medicul de familie trebuie sa mergi prima data pentru antecedente medicale. Ultima data mergi la cine incheie fisa. Scrie acolo!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trebuie sa mergi tu sa intrebi la liceu care sunt cerintele si sa i ti faci dosarul.