| Rita_Borsos_1968 a întrebat:

Carui judet apartine prefixul 0374?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Nu e asa de greu sa cauti pe google sau chiar pe site-ul asta mai exista intrebarea asta de cateva ori:
https://www.tpu.ro/......efix-0374/
Deci e numar de fix de la Orange, la orice judet.

| Catalina_Cislaru_1949 a răspuns (pentru CuriousStuff):

Pot sa aflu cui apartine numarul asta de telefon 0040374171717?

| CuriousStuff a răspuns (pentru Catalina_Cislaru_1949):

Doar in cazul in care dai in judecata persoana care apeleaza de pe numarul ala pentru ceva anume si atunci s-ar putea ca operatorul de telefonie mobila sa-i dezvaluie identitatea. Dar nici asa nu e sigur. Altfel nu prea poti. Decat daca ai ceva cunostinte care sa stie al cui e de fapt numarul ala.

| Berta-veta_Iacob_ a răspuns:

Al carui Judit este prfixul 0374