| Laurrius a întrebat:

Cat ar costa o operatie pentru deviatie de sept?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Tariful pentru o această intervenție variază între 1000€ și 1500€.
https://operatii-la-nas.ro/deviatie-de-sept-preturi/

| Anuket a răspuns:

De la 3 mii de euro în sus am văzut până acum.

| Eisenheim a răspuns:

E o operație simpla, in mod sigur ți-o poți permite happy când am făcut eu in urma cu ani, daca bine țin minte era gratis că aveam loc de munca

| anonim_4396 a răspuns (pentru Eisenheim):

O operație simpla care Într-o clinica privata te lasă fără vreo 1500 euro. Tu îți poți permite această sumă?

| Eisenheim a răspuns (pentru anonim_4396):

Depinde de județ probabil. Totuși, cam mult 1500 euro, fi serios, bunica a avut operatie la inima și nu a costat atât happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Eisenheim):

Mai mult cred ca depinde de medic și experienta pe care o are medicul.

| vmalex21 a răspuns (pentru Eisenheim):

Se mai,, lucreaza,, cu dalta si ciocan?

| vmalex21 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mai bateti câmpii, chiar si la privat costa pe la 2500-3000 de lei, daca esti asigurat e mai ieftină.

| vmalex21 a răspuns:

Man,daca o faci la un spital de stat nu te costa nimic daca esti asigurat.La privat costa undeva pe la 2500-3000 de lei.