| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa aproximativ un consult la dermatolog?
Pentru scalp?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Dacă ești asigurat si ai trimitere, nu te costa nimic.

| alina2k18 a răspuns:

Daca te duci la spital de stat cu trimitere de la medicul de familie la sectia dermatologie costa 0 lei asigurat fiind.
Sau la privat daca are contract cu casa de asigurari tot 0 lei.
Altfel de la 150 lei pana la 400 lei daca e profesor universitar doctor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cumparati de la farmacie samponul gerovital tratament expert cu keratina mie mi-a regenerat putin unde aveam lipsa, daca ai Alopecie minodixilul e cat de cat eficient, cu toate analizele ce trebuie sa le faci ajungi la vreo 300-400 de lei. gasesti dermatolog si cu 100 de lei depinde de localitatea unde locuiesti
Daca esti angajat probabil ai medic de familie care sa iti dea o trimitere.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un consult te costa in media 100-200 de lei. Doar consultul... daca te va pune sa faci analize asteapta-te sa coste mai mult.