| vRawr a întrebat:

Cât costă la un salon de cosmetică să îmi scot punctele negre? ( sunt băiat dar am porii foarte dilatați și puncte negre pe toată fața ) fundă

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Cine crezi ca lucreaza pe fata ta 1-2 ore pentru doar 10 lei? pe mine ma costa 70-80 ron desi nu merg la salon de fite si nu am acnee sau alte probleme de genul. Mai informeaza-te.

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Pff depinde de oras si salon, sub 40 ron nu prea au cum sa gasesti. pe mine ma costa 70-80 de ron.

| OnuOnulică a răspuns:

Salut
In jur de 50-80 de ron.
Pa!

| neutrino a răspuns:

La un salon cu pretentii, te va costa 10 roni punctul.

| Iunona a răspuns:

Depinde de salon. Minim 50 de ron. Fara exfoliere sau crema hidratanta

| PeaceLoveMusic a răspuns:

Intre 10-20 lei nu mai mult dar ti le poti scoate si singur daca ai mai multe du-te la salon

| BiuL a răspuns (pentru PeaceLoveMusic):

Cine crezi ca lucreaza pe fata ta 1-2 ore pentru doar 10 lei? pe mine ma costa 70-80 ron desi nu merg la salon de fite si nu am acnee sau alte probleme de genul. Mai informeaza-te.