| maryiulia a întrebat:

Cat costa o ecografie in barlad si unde asi putea face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| ICPreda a răspuns:

Salut!
Ai aici o lista cu toate unitatile medicale din barlad, multe sunt de stomatologie dar incepand de la pagina 3 (vezi paginile jos in stang ) vei gasi si ce doriti dumneavoastra! Dati click pe adresa si va apare numarul si adresa acelui cabinet medical!
http://www.doctorbun.ro/unitati-medicale/loc/barlad/pag-1/#lista_unitati
In speranta ca v-am putut fi de folos va doresc o zi buna!