| glamour a întrebat:

Cat costa o electrocardiograma? Vreau niste preturi aproximative pentru ca sunt constienta ca acestea difera de la cabinet la cabinet.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

50-80 atata costa

2 răspunsuri:
| seby005 a răspuns:

Aprox 80 ron cu tot cu interpretare si tratament daca trebuie bafta pa

| danutzu20 a răspuns:

Depinde de la cabinet la cabinet poate sa coste si 40 ron la policlinica lil med sau daca esti asigurata nu te costa nimica daca iti da trimitere medicu de familie sa iti faci!