| CriCri a întrebat:

Cat costa o endoscopie digestiva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Si eu imi fac una nu ma aflu in Romania si imi iese gratuit.

| Anddrea a răspuns:

In jur de 60 si ceva de lei. Daca ai trimitere si te internezi nu te costa nimic, decat ce-i bagi tu lu` ala in buzunar.

| Nicolae_Teodora_1964 a răspuns (pentru Anddrea):

Multumesc.Vazusem pe net la diverse clinici ca e in jur de 250 lei.E deja prea mult pentru salariul meu.

| Nebuneală a răspuns:

Heii:) uite aici un site care te poate ajuta cu problema ta http://www.procto-clinic.ro/endoscopie.php?gclid=CKnAx-qb5KYCFZMK3wod9xw-0Q