| anonim_4396 a întrebat:

Cât costă o extracție dentară?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

150 de lei monoradicular
3-400 de lei pluriradicular

7 răspunsuri:
| mi25 a răspuns:

Depinde de medic: eu am dat 120 de lei inainte de inflatia aceasta pacatoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vezi pe site-urile stomatologiilor.
Eu am dat 600 sau 700 roni pentru problema mea, dacă te interesa cât am plătit.

| user0010 a răspuns:

Depinde. În jur de 2 milioane

| mi25 a răspuns (pentru user0010):

Acu 17 ani a fost denominata moneda si nu mai avem bancnote de milioane. Nu cumva esti regățan?

| user0010 a răspuns (pentru mi25):

Îs țarist.

| mi25 a răspuns (pentru user0010):

Se vede. Бурлаки на Волге.

| Utilizatornew25 a răspuns:

Depinde foarte mult. În jur de 200-300 lei.