| Anonimm30 a întrebat:

Cat costa o operatie de polipi la adult,?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ASDW4LIFE a răspuns:

Pai, mai nimic, daca faci in Romania, in Romania avem un sistem universal(de stat) care isi face bani din taxele cetatenilor deci, la stat e gratis. Asa ar trebui sa fie dar cunostinte de ale mele cand s-au dus sa se opereze au avut de obicei o gramada de bani cu ei. Nu inteleg de ce.