| JetBlueJet a întrebat:

Cat costa o operatie pentru miopie? dar pentru strabism?
FUNDA
Poti ramane orb daca acestea nu sunt efectuate cum trebuie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna :)
http://www.visionclinic.ro/preturi
Doar medicul este in masura sa te informeze despre riscurile operatiilor!
O seara buna :)