| flor31 a întrebat:

Cat costa o pereche de lentile de contact? dioptria aprozimativ 5

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| starmaker a răspuns:

Salut! Iti recomand sa apelezi la un/2-3 medic oftalmolog si sa ii spui ce iti doresti. Daca e de acord si iti recomanda cere-i numele a cativa producatori si cauta pe siteurile web preturi. Poti incerca si http://www.optimed.ro/ Sanatate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza dioptria, pretul e acelasi, nu prea poti cumpara o singura pereche, de obicei se gasesc la cutie (3 perechi), si costa de la 60 RON la 140 RON cutia (depinde de unde o cumperi, adaosurile pot fi imense). Contacteaza-ma printr-un mesaj daca mai ai intrebari despre lentile de contact.

| UiteeeeVezi a răspuns:

Depinde de firma de la lentile. cel mai bine te duci la optica si te interesezi, nimeni nu poate sa iti dea informatii mai bune decat cei in cauza.adica cei care lucra acolo. Succes