| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa sa imi imbrac dintii(inclusiv maselele)in portelan sau ceva de genu'?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Din ce stiu eu aproximativ 200E de dinte. Nu sunt sigur, si preturile variaza destul de mult, ca si calitatea lucrarii de la un cabinet la altul. Eu n-as repara ceva ce nu e stricat.

| lost.in.rain a răspuns:

Depinde de cabinetul medical. Costa destul de mult.

| mami a răspuns:

Consulta oferta cabinetelor stomatologice
aici nu cred ca cineva si-a imbracat toata dantura in porzelan ca sa iti dea date concrete

| octavianpas a răspuns:

Daca mergi la un cabiet stomatologic si intrebi vei sti exact. Difera preturile de la localitate la localitate si de la cabinet la cabinet.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cauta p google

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si-i ia imbracat cineva?

| AndyCMA a răspuns:

Pai sal imbraci simplu e 100 E dar portelan din ce stiu(nu-s expert ca am 12 ani) e dublu adica 200 E, bine e si de cabinet unele sunt si de 100 E portelan
FUNDA?big grin