| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa un avort la un doctor particular? Si doare tare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| zorialbi a răspuns:

Totusi e vorba de copilul tau, care are viata din momentul conceptiei. Esti sigura ca vrei sa faci asta?
http://www.youtube.com/watch?v=hWG8ZXdb50I
http://avort.ro/

| lela_1124 a răspuns:

Costa 4 mil si nu doare deloc, ai si anestezist, iti face o injectie in vena, dupa care incepi sa vb prostii, nici nu stii pentru ce esti acolo, si 1 injectie in uter, operatiunea dureaza max 10 min, si dupa in 20 min eram in picioare ma imbracm si am plecat acas( ma simteam slabita dar eram ok) si la stat am cunostinte care urlau de durere si sa nu uitam conditiile de la stat, mergi cu ceva si te intorcii cu alte bolii, imfectrii etc, parerea mea este dai 1 ban dar esti trata bine si sunt conditii foarte bune, bafta si sa nu-ti fie frica, nu doare deloc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am dat 600 lei, era in a 6-a saptamana.Eram nevoita sa-l fac pentru ca nu-l puteam pastra.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi poti spune te rog si mie un cabinet particular? Multumesc mult de tot anticipat.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daaaaaaaaaaaaa doare tare de tot.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau si eu sa stiu exact, cat este un avort la particular si... daca doare atat de tarre...