| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa un consult ginecologic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Dana211 a răspuns:

In jur de 100 de lei cu sau fara ecograf, depinde unde mergi.

| MissDyDee a răspuns:

Daca te duci la particular da e foarte scump...eu am fost la spital cu trimitere si nu am platit nimic..si daca nu te duci cu trimitere.cel putin la mine e 20 de lei consultu'...in orice caz mai mult de 50 de lei nu ar trebui sa fie daca te duci la spitalhappy

| roxana855 a răspuns:

La un cabinet privat este 150 lei si sincer daca vrei sa afli mai multe daca tot o faci mergi la privat intreaba pe cineva care iti poate recomanda un medic bun in orasul tau!