| anonim_4396 a întrebat:

Cat de des e normal sa ai spasme? E normal sa ai spasme cand esti in crestere?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu este normal nici în creștere, nici altfel.

| Bizon95 a răspuns:

NICIODATA nu e normal sa ai spasme... ABSOLUT NICIODATA
(ca esti in crestere sau nu)
asa ca TREBUIE sa mergi la medic
nu te juca cu asa ceva, poti sa ai ceva grav si care s-ar rezolva la medic daca te duci la timp si sa se agraveze serios daca nu te duci

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pot fi de la lipsa de hidratare, calciu si magneziu, asadar iti recomand sa bei minim 2 litri de apa pe zi
Am avut si eu la pleoape mau tinut aproape 2 luni
Am inceput sa ma relaxez si sa iau magneziu calciu si potasiu si au disparut dupa 2 saptamani jumate