| Raul01 a întrebat:

Cat de inalt o sa ajung? Am 14 ani si cred ca am vreun 1.85 sau poate un pic mai mult. Nu stiu la ce inaltime o sa ajung, dar mama mea are cam 1.68 iar tata 1.90. O sa am peste 1.90?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| κλάους a răspuns:

O sa mai ajungi...ai 14 ani, la varsta ta oameni inca se mai inalta, dar na.

| Daysee a răspuns:

O sa mai crestiwinking nu iti fa grijibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai cresti.

| Chhrisu a răspuns:

Pai dupa cate stiu eu normal baietii cresc mai mari ca tatii lor deci o sa iti spun ca o sa ai peste 1. 90. Dar nu cu mult. Sper ca te-am ajutat!