| Hugef a întrebat:

Cat de inalt voi fi ca si adult? Am 15 ani, aproape 1.90 (1.87-1.88) sau cam asa ceva, iar parintii mei au 1.90 (tata) si 1.68 (mama). Cat de inalt voi ajunge sa fiu? Tin sa precizez ca anul acesta am mai crescut. Prin toamna aveam doar 1.81 si acum am aproape 1.90. La ce inaltime voi ajunge?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Ramo80 a răspuns:

La 1.96, 1.98.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ti poate spune nimeni cu precizie la ce inaltime vei ajunge, dar avand in vedere ca ai crescut considerabil pana in prezent si faptul ca mama ta nu este extrem de inalta, nu ar mai trebui sa cresti extrem de mult(as spune cativa cm). Numai bine.