| RobyR0 a întrebat:

Cât de mult îmi afectează calitatea sportivă dacă vapez vape fără nicotină?!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| St_FlameBrake_1995 a răspuns:

Sfatul meu este ca daca vrei sa continui cu sportul in continuare ar cam trebui sa lasi vape-ul!

2 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Pot fi si alte substanțe nocive, nu doar nicotina dauneaza.

| RobyR0 explică (pentru Donsavas):

Mulțumesc mult!