| anonim_4396 a întrebat:

Cat de sanatoase sunt batoanele proteice?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Nu recomand să iei aşa ceva.
Am prieteni care practică culturism, au luat batoane proteice şi au avut rezultate negative.
Un lucru este sigur, nu sunt deloc sănătoase.

Numai bine!

| vali1985 a răspuns:

Nu trebuie sa consumi mai multe la o masa.
Deci nu sunt chiar asa de sanatoase.
Poti sa le inlocuiesti cu un fruct.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Citeste aici despre ele: http://www.florinnebunu.ro/suplimente/adevarul-batoanelor-proteice

| HotuDePrajiturele1398 a răspuns:

Nu prea sanatoase. Poate contin proteine si iti dau energie, dar dupa...