| andreea567890123 a întrebat:

Cat procent de grăsime ar trebui să aibă o fata la 16 ani și 1, 60?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Lasă asta, spune câte kile ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

37 % grasime

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Fetele au nevoie de ceva mai multa grasime decat baietii, cel mai sanatos procentaj ar fi : 16% - 23%. Cineva a zis 37% grasime ceea ce ridicol, 37% = obezitate.

| Radu2814 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am zis 15 sa fie mai fit )))

| whatisthis19 a răspuns:

16%

| Radu2814 a răspuns:

15% as zice eu