| Sara2 a întrebat:

Cât timp te mai simți rău dupa ce termini procedurile de fizioterapie? Am făcut vineri ultima ședință și mă tot simt rău, mai rău ca înainte de a le începe. Mi s-a zis că "răscolește". E drept?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da e drept, tu acum elimini toxinele din corp, căt timp te vei simtii rau? Nimeni nu stie, depinde numai de corpul tau in cit timp elimina toate toxinele.

| cristi202 a răspuns:

E drept. Am auzit ca te simți rău cateva zile după fizioterapie. Și ca ar fi un semn cum ca ar avea efect ce ai făcut. Însă eu am făcut doi ani cate doua săptămâni și de fiecare data eram ca un nou născut, nici urma de rău. Și a avut și efect.