| mgtow a întrebat:

Cat timp trebuie sa astepti ca sa ai un vis erotic? Adica ejaculare nocturna dupa cat timp iti vine de la ultima masturbare realizata. De exemplu ieri m-am masturbat dupa cate zile apare acel vis? Stiu ca nu mai trebuie sa ma masturbez ca daca o fac iar nu se produce visul.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Depinde de varsta. daca ai 14 ani, la cateva zile. Daca ai 30 de ani, probabil niciodata.

Apache
| Apache a răspuns:

Dude esti culmea laughing
acum daca te masturbezi, inseamna neaparat ca ai un vis erotic? poti sa ai unul cand vrea subconstientul tau! maine sau peste 10 ani!

| Anonymus314 a răspuns:

Ui ma,iti zic eu cum faci, cand esti in pat si tii ochii si te gandesti la una goala sau la ce vrei tu.(erotic) si apoi cand adormi, pac si visul.

| giuly a răspuns:

You just made my day rolling on the floor
Eşti epic, băiatule!

| KitKat15 a răspuns (pentru giuly):

You SIR deserve a medal!laughing

| mgtow explică (pentru KitKat15):

Ma retrag din TPU in seara asta.

| KitKat15 a răspuns (pentru mgtow):

Ma bucur.

| X_9155 a răspuns:

Ai si tu niste probleme. ia vezi tu cat poti sa te abtii si spune-ne dupa cat timp ai visat

| Phenom07 a răspuns:

Incearca sa-ti gasesti o prietena, si visul tau poate deveni realitate.