| anonim_4396 a întrebat:

Cate calorii are avea 3 biscuiti cu vanilie si o cana cu lapte 0 grasime in total?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Caloriile biscuitilor sunt scrise pe ambalaj, apoi vezi cat are unul si calculezi, la fel si pentru lapte, vezi cati ml sunt in cana aia.
Cred ca sunt 70-80 calorii, cana, daca are 100ml, are 60 calorii
si biscuitii in jur de 10-20 calorii, depinde si de care sunt.

| CleanHeart a răspuns:

Cauta pe google calorii biscuiti si calorii lapte
Iti da pe tabel tot ce doresti
O zi frumoasa! happy

| annempx a răspuns:

Depinde ce fel de biscuiti. Laptele are maxim 60 de calorii

| Samurai90 a răspuns:

Depinde f. mult de biscuiti. Vorbim de biscuiti paltinisi sau Oreo?