| anonim_4396 a întrebat:

Cate calorii are ciocolata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

530 calorii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Cea simplă în jur de 500 de calorii, cea cu alune-stafide ajunge la 600 de calorii la 100 de gr.
Cea amară are în jur de 450 de calorii la 100 de gr.
Poftă bună.
Pa, pa.

| annempx a răspuns:

1 partatel are cam 50 calorii. O cioco intreaga, cam 500-800