| Eyshan a întrebat:

Cate fire de par din cap e normal sa cada pe zi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
soothe
| soothe a răspuns:

Cam 130

| Minks a răspuns:

C'mon, crezi ca a stat cineva sa le numere? Daca nu cad smocuri e ok, daca da, ar trebui sa iti faci probleme.

| Anita20Peace a răspuns:

Sincera sa fiu...niciodata n-am stat sa le numarlaughing

| dandelion a răspuns:

Nu stiu daca s-a apucat cineva să le numere. Sincer.laughing
Daca serios: nu cred că trebuie să se ajungă la un pumn întreg.

| Buterflyy a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La copii cam 30-40 pe zi.La adulti cam 60-70 pe zi iar la batrani 100 pe zi

| Lυα a răspuns:

Cam 50 de fire pe zi, care cad atunci cand ne pieptanam sau la dus.

| zuzulyna a răspuns:

Pai stiu ca un fri de par traieste 3 ani dupa care cade si apoi apare altul
atata stiu daca crezi ca te ajuta funda :X:X