| Anonima91837 a întrebat:

Cate grame are o portie de gogosica fitosica mica?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Delcatty a răspuns:

Trebuie sa specifici gramajul.
La 100 de grame, ai in jur de 400 de calorii daca folosesti topping,

| Anonima91837 explică (pentru Delcatty):

Multumesc mult! dar cam cate grame sa aiba o portie de gogosele?

| Delcatty a răspuns (pentru Anonima91837):

Nu stiu! Fa rost de un cantar de bucatarie si vei afla.