| michelladin a întrebat:

Cate kg e normal sa am la 13 ani si 1.73 inaltime?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Kath17 a răspuns:

Normal, se spune ca fetele trebuie sa aiba cu 110 kg mai puti decat inatltimea adica daca ai 173 cm ar trebui sa ai 63 de kilograme

4 răspunsuri:
| Lariiiiiiii a răspuns:

Da este normal, nu te îngrijora.
Toate cele bune.

| Pricked a răspuns (pentru Lariiiiiiii):

Tu nu citeşti întrebările, ââ?
Scrii răspunsuri la întâmplare.

| skilllzzzZzZzZz a răspuns:

35-40-45.......asa este binebig grin funda

| angelic023 a răspuns:

Intre 55-65 kg big grin!