| anonim_4396 a întrebat:

Cate kg e normal sa slabesti intr-o saptamana/luna?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Pauliici a răspuns:

Eu stiam ca nu trebuie intr-o saptamana sa slabesti mai mult de 4kg.Pe luna, daca tii dieta, maxim 9kg.

8 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

10-12 kg. pe an.

| Xpert a răspuns:

Fara numar! Poti slabi foarte mult cu ajutorul alimentelor bogate in fibre si substante nutritive care se asimileaza total.Regim strict + sport intens = corp perfect! Sa zicem ca poti slabi maxim 5 kg dar asta necesita un effort urias.Succes!

| IoanaGabe a răspuns (pentru Xpert):

Fara numar? laughing Cam exagerezi...Nu crezi? laughing

| IoanaGabe a răspuns:

Aham, atata am vrut sa-mi spui,, e normal sa slabesti peste 2 kg pe saptamana" ..nu alte povesti..ca stiu eu cum sa manac si ce sa manac!winking

| Legiuitoarea a răspuns (pentru IoanaGabe):

Bună.
Și dacă tot știi ce să mănânci și cum să mănânci de ce te vaiți?
Sănătos pe lună se slăbește până la 4 kilograme.
Pa, pa.

| IoanaGabe a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Cum ma vait? ..Esti dusa, sau ai haluginati!
Doar am intrebat cat e normal sa slabesti..nu ca ma vait, ca pot eu sa slabesc si 7 kg pe saptamana...dar daca nu e sanatos..nu ma risc.

| Legiuitoarea a răspuns (pentru IoanaGabe):

Bună.
Oare poți slăbi și 7 kilograme pe săptămână?
Exagerezi. Restul mă fac că nu am citit din postarea ta.
Pa, pa.

| IoanaGabe a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Da pot, poate si mai multt... Daca mai fac si mult sport!
Dar nu vreau.