| anonim_4396 a întrebat:

Cate licee sunt in judetul bistrita-nasaud?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Internetul este o carte mare, foartew bogata. O simpla cautare si gaseai: https://www.admitereliceu.ro/institutii/county/bn Si vezi ca ai gresit capitolul unde trebuia pusa intrebarea! Aici sunt teme medicale.

| RAY a răspuns:

Https://www.google.ro/......ps?/search 2m1! 1e2! 2m1! 1e3! 3sIAE, lf:1, lf_ui:2&rldoc=1#rlfi=hd:; si:; mv:! 1m3! 1d84929. 53250201825! 2d24. 57299795! 3d47. 20646405! 2m3! 1f0! 2f0! 3f0! 3m2! 1i276! 2i188! 4f13.1; tbs:lrf:! 2m1! 1e2! 2m1! 1e3! 3sIAE, lf:1, lf_ui:2

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai ii cpl-ul, liceul Sanitar, liceul Sportiv, liceul Moisil, Logos, Andrei Muresanu, Liviu Rebreanu, liceul de arte Corneliu Baba, de muzica Tudor Jarda, Grigore Moisil, liceul Agricol, Infoelul, Servicii(astea sunt din Bistrita) din Nasaud: liceul Economic, Silvic, George Cojbuc, din Beclean( Pentru Rares) din Sângeors Bai(Solomon Halita) si mai este unul in Feldru.