| Sara2 a întrebat:

Caut niste pastile bune pentru memorat usor, ce recomandati? ceva care te ajuta sa memorezi, eu citesc si nu retin nimic

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Memo plus dar cel mai bine mergi la medicul de familie sa iti dea ceva mai bun.

| TaviSMURD a răspuns:

Memoplus asa am luat toate examenele

| EvangelineLovin a răspuns:

Mananca ciocolata, are lecitina. si mai sunt si alte alimente care ajuta la retinere.

| greatLOL a răspuns:

Cauta la farmacie MemoPLUS.Costa putin, sunt bune.Pentru teze eu asa fac. FUnda?:X^^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Memo plus sau lecitina, dar trebuie sa stii ca trebuie luate 2-3luni pentru a-si arata efectul.

| Aezakmi a răspuns:

Da-mi add la skaterboy_66 si iti zic ce este cel mai bun plus ca nu contine deloc chimicale si conservanti, este bio 100%!
te astept si te ajut happy

| Costiin1998 a răspuns:

MemoPlus