| AvalohAlyn a întrebat:

Ce alimente dau energie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| GabyT10 a răspuns:

O sa-ti spun cateva dar sunt foarte multe alimente ce-ti dau energie atunci cand sunt consumate moderat. Ovazul,strugurii,piersicile,legumele crude,cerealele,patrunjelul,somonul,pieptul de pui,bananele,migdalele,stafidele (in general fructele uscate dau energie), fructele de padure, spanacul, ouale, carnea de vita si lista poate continua happy. Totul tine de cum sunt gatite alimentele happy.

1 răspuns:
| Savina23 a răspuns:

Ciocolata si dulciurile