| m2sura a întrebat:

Ce antrenament ar trebui sa fac ca sa pot creste masa musculara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Razvanel93 a răspuns:

Sala cu greutati pentru masa iar pentru fibra poti face doar exercitii happy p

| crysstyann a răspuns:

Fa flotari 4 serii de cate 10 la inceput apoi 4 serii de cate 15 tot asa urci 2 zile faci si a treia fa pauza succes.

| Marwell a răspuns:

Deci uite am gasit antrenament petru cresterea rapida a masei musculare :
http://fit4sport.wordpress.com/culturism/primul-program/

| cristypopul a răspuns:

Detoate