| paulmicutz a întrebat:

Ce as putea face sa ma mai inalt?. Am 1.92 si 17 ani si 100kg. Si as vrea sa ajung pana la 2.00.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| William a răspuns:

Daca mai astepti un an sau doi o sa ajungi la 2 metri. Daca nu vrei sa astepti cumpara-ti niste pantofi cu toc.

| kar1GaNNN a răspuns:

Iti e de ajuns la 17 ani 1.92winking. Chiar daca te vei inalta vei slabi si nici slab nu o sa arati misto.
Inca un sfat : Joaca baschet, handball.

Răspuns utilizator avertizat
| apademasa a răspuns:

Joaca baschet.