| Suki08 a întrebat:

Ce as putea manca ca sa slabesc? Sa nu mi enumerati mancsruri sofisticate, ceva care isi permite oricine, pateul vegetal ingrasa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nimic nu ingrasa daca manci putin

suntserios
| suntserios a răspuns:

Salate... salate
e plina piata de salata, rosii, ceapa, ridichi.
cu niste telemea, sau un piept de pui la gratar... hmmm bun bun

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nuingarasa decat daca mananci in exces.

| HadesSs a răspuns:

E vara mananca salate sunt ieftine si la indemana oricui, nu mai manca prostia aia de pateu nici nu sti ce fel de chimicale contine.

| Ticu_Iustin_1990 a răspuns:

Manainca salate, branza de vaca fara zahar, peste fiert cu legume si nu mai manca nici un tip de pateu sau margarina.