| paulmicutz a întrebat:

Ce as putea sa fac sa mai slabesc. Am 1.92 si 115 kg

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ionutalex13 a răspuns:

Incearca sa faci miscare peste 30 de minute in fiecare zi si in acelasi timp ai grija ce mananci.nu manca grasime consuma fructe si legume si elimina de tot dulciurile.mult succes

| DorinM a răspuns:

Sport, mișcare, regim si dieta. Uite câteva idei de regimuri si diete http://dr-catalin-luca.ro/site/cure-si-diete.html si aici http://midoris.ro/site/sanatate/diete-cure-regimuri

| MichaelAngel25 a răspuns:

Mult sport.

| Anghel_Raluca_1996 a răspuns:

Incearca Kangoo Jumps pe mine m-a ajutat chiar daca nu am avut nevoie este un sport excelent.

| Nenamărgă1999 a răspuns:

Eu ti-asi recomanda pentru prima oara sa faci in prima zi 5 min de sport pe zi, apoi 10 min... si tot asa, dupa trebuie sa ti o dieta usoara, care contine multe legume si fructe, mancare cat mai putin si des.
Succes!