| ZaharescuCostin a întrebat:

Ce au coatele mele? Mă scarpin pe coate la mâini. Cum să fac să nu mă mai scarpin? Dar să dispară chestia aia formată pe coatele mele? Parcă se numea psoriazis?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ai eczema aia se poate vindeca complet

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumva arata asa?
https://images.app.goo.gl/qKqNeFkpTKXWrXs46
Dacă da înseamnă că e psoriazis și ai făcut din cauza stresului sau e determinat genetic e o boala serioasa autoimuna cronica ar trebui sa mergi urgent la medic

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate ai eczema aia se poate vindeca complet

| RaAlexandra a răspuns:

Nu este niciun psoriazis, doar ai pielea foarte uscată. Folosește o cremă hidratantă și consumă cât mai multă apă cu putință.

Răspuns utilizator avertizat