| impossible a întrebat:

Ce ceaiuri de slabit cu rezultate sigure stiti? fundita la cel mai argumentat raspuns

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Maariiaa a răspuns:

Buna,
Pentru a slabi nu este necesar ceaiul si o dieta bine prescrisa de nutritionist. Ceaiurile minune care voi le credeti ca va fac sa fiti suple/supli sunt de fapt multe chimicale adunate la un loc.
Te sfatuiesc sa te duci la nutritionistul tau daca ai, daca nu iti faci, si sa iti prescrie el o dieta suportata de corpul tau. Asa va fi cel mai bine.
Nici de pe internet sa nu iei diete, iti vor face rau, iar organismul difera de la un om la altul, organismul tau nu poate suporta.

Sper ca te-am ajutat!
Ai grija cum slabesti!
Numai bine!

1 răspuns:
| madaa a răspuns:

Mai bine apucate de inot este cel mai bun sport pune in miscare toti muschii si iti relaxeaza psihicul happy:*