| croissant a întrebat:

Ce ceaiuri de slabit sau pentru detoxifiere folositi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragul meu,
NU exista alimente pentru slabit. Doar deficitul caloric slabeste.
Stima!

| DonEduardo a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai dat-on-n bara rau.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DonEduardo):

Nu prea, dragule laughing
Pune mana si documenteaza-te

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Sincer nu am mai băut de mult ce ai mersi ca mi-ai adus aminte

Eu beau cei de fructe de pădure ala este bun nu stiu daca slăbește eu îl beau ca este dulce si ma face sa dorm uneori ma liniștește