| MoTaNN3l a întrebat:

Ce crema ma pot da pentru opareala dintre picioare? Dau fundita. Vreau un raspuns de la cei care stiu cu adevarat nu cu presupusul.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Bepanthen. Pe mine m-a ajutat mult cand m-am prajit la soare.

3 răspunsuri:
| PsyhoChild a răspuns:

Cu pulbere de rostopaca si ulei de cocos.le amesteci pana faci ceva omogen si aplici.asta e singura solutie. pulberea de rostopaca se gaseste la farmacie iar uleiul de cocos la magazine. poti sa te duci la medicul de familie si sa ii spui ca te irita acolo si nu stii ce e si poate iti da el reteta

| EmanuelKant a răspuns:

Crema de galbenele.

| CristinaEmma a răspuns:

Produs 100% natural si benefic e mierea de albine
O lingurita de miere, dai toata zona oparita
Sau o lingurita de iaurt simplu
Lasi sa actioneze 10, 15 minute, mai apoi clatesti si stergi usor cu un servetel(hartie) ne parfumat.