| eu_3300 a întrebat:

Ce creme stiti pentru petele lasate de acnee? (crema care are efect ca pelingul chimic... exista asa ceva?) s-au spuneti-mi si mie alt gen de crema daca nu stiti... va rog mult

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Parmalat a răspuns:

Poti sa incerci crema cu extras de melc :)
http://www.top-shop.ro/....../index.asp
Cel mai bine da-le un mail, explica-le ce problema ai si intreaba-i daca te poate ajuta crema de la ei.

| Sakura_1833 a răspuns:

Date cu crema sau infuzie de galbenele
infuzie de galbenele=clocoteste apa pune plante de galbenele fierbe. opreste focul.acopera 15 minute apoi lasa-l sa se mai raceasca si ia putina vata inmoaie si da pe fata