| Andreea9222 a întrebat:

Ce deodorant/antiperspirant este mai bun de la rexona(am vazut atatea incat nici nu mai stiu)?
Prin bun ma refer la:
-sa nu lase nici macar o urma pe haine
-sa fie foarte eficient
-sa miroasa frumos
fundita

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Eu folosesc LAdy Speed Stick gel.Indeplineste toate conditiile puse de tine

| Sorinella20 a răspuns:

Cel mai bun este Rexon Crystal, nu lasa urme, isi face treaba bine si are si un miros foarte placut, este revigorant. Nota 10!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea : Lady Speed Stick. Nu lasa urme, este foarte eficient, iar de miros nu mai zic... miroase foarte frumos, cateodata ma mai intreaba fetele cu ce parfum mi-am dat dar de fapt asa miroase Lady.winking