| lory14 a întrebat:

Ce efecte au uleiul de ricin si oul asupra parului?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| anna01 a răspuns:

De regenerare, creste firul mai gros, mai rezistent, lupta impotriva calvitiei iar oul da un aspect sanatos parului si-l face mai suplu.

Răspuns utilizator avertizat
| Ianna33 a răspuns:

laughing Nu stiu ce efecte au, dar stiu ca am incercat si eu si nu-mi mai trebuie...

| aliss10 a răspuns:

Chiar nu stiu confused